TESTY NAVIGACÍ

Narazila jsem na tento článek. Sice není úplně aktuální, ale třeba by mohl leckomu, kdo ještě není rozhodnut jakou navigaci pořídit, pomoci. :o
Je to z COMPUTERU z prosince 2008:
http://www.smartmaps.cz/downloads/doc/computer242008.pdf

Jo, to je dobra recenze a redakce Computeru je i skutecne duveryhodna, vrele doporucuji.

To vypadá dobře, dobré čtení i hodnocení.

Hmm jenom možná měli autoři zůstat u samotného testu nebo si před psaním o fungování systému pročíst když už nic víc aspoň wikipedii.:o

no mne i ten test se zda zbytecne ovlivneny nadsenim pro oregon :smiley: co u jednoho je problem, u oregonu zase moc nevadi :wink: tim nechci rict, ze by nemohl vyhrat test, ale ty popisy mi prijdou usmevny

Navíc článek tvrdí, že Oregon má vyšší výdrž než Vista HCX. Mám opačné zkušenosti, navíc u Visty nemusím pořád zapínat podsvětlení. Oregon bez podsvětlení používat skoro nejde. (i tak Oregon ale proti vistě upřednostňuji)

Oregon je prostě nejlepší a je jedno proč :wink: Navíc kdybych měl porovnávat zmíněné GPS, tak bych asi porovnával jen první tři z testu (O., 60., V.) a na ten zbytek zvysoka kašlal. Výsledky (1. O., 2. 60., 3. V.) bych měl stejné.

se zradci, co odkopnou 60ku, se nikdo nebavi :wink: :smiley:

Solidní článek. Díky za typ! Nějak jsem marně hledal Colouše? Je neuvěřitelné, že 60-tka už se vyrábí několik let a stále se drží na špici. No spíše bych řekl na vrcholu. Ten test přeci jen možná trochu straní Oregonu. Zejména jeho výdrž oproti 60-tce mi přijde dost podezřelá:o. Mno zatím bych neměnil. Nedávno na hřebenu v Krkonoších ve vánici a v rukavicích s Oregonem, no nevím, nevím…:smiley: Dál čekám na nějakou inovovanou 60CSx.:wink:

Ne ne, 60ku mám pořád, jak by mohl člověk existovat s jedinou GPSkou ? :D:D:D

no jo map 60CSx B)… klavilata nestárne :slight_smile:

chtělo by to spíš udělat i porovnání navigací staršího data výroby,po kterých mnozí kačeři sáhnou nejdříve-proč si kupovat navigaci za desítku když nevím zda mě to bude bavit-typu Garmin Legend a podobně…legenda mám ostatné sám,slouží dobře, i když koukám po něčem lepším…

U těch testů mi také vadí zdůraznění "problematické" nevýhody umístění micro SD pod baterkami u Oregonu a 60CSx oproti Vistě … nevidím důvod tu 2GB kartu léta vytahovat … oproti naprostému opominutí podstatné výhody 60CSx disponující možností připojení externí antény. Pokud se u všech typů uvádí možnost použití v automobilu, tak 60-ka jako jediná obstojí v autě s pokovenými skly.

nějak nevím, ale na Legenda se nezapomíná

jj souhlasím .. například taky anténu místo aby pochválii za velmi dobrí příjem signálu, tak vytkli ze vicnívá…