Zdravim ceske cachery,
jako THC geoTeam jsme zalozili nasi prvni spolecnou geoCache ( GC17AXP ), ktera byla dnes publikovana. Vyjimecna je hlavne tim, ze v ni startuje zavod nasich minci. Neni tajnosti, ze zavod je inspirovan tim, ktery se konal po vydani prvnich ceskych coinu.
Timto chceme o zavode informovat sirokou geoverejnost, aby v pripade, ze potkaji nektery ze souteznich coinu vedeli o co go a mohli mu pomoci (i kdyz to kazdy ma napsan u sebe i v profilu atd.). Podrobnosti o zavode se muzete docist na nasich strankach http://thc.geoteam.info .