The Tower (GCQ297)

pozor, tato cache je opet disablovana.

Ale neda mi to, abych se nevyjadril k poslednim udalostem, ac nejsem autorem cache.

Mozna, ze by stacilo oznacit cache jako nepristupnou [24/7], podobne jako cache Zumberk, ktera take neni disablovana. I kdyz je pozemek pod Zizkovskou vezi zrejme pres zimu po vetsinu doby uzavren, tak mne se presto postestilo se k cache nedavno dostat “legalne” pres otevrenou branku, takze mohou mit to stesti i jini. Ale urcite bych pro cache nelezl na oploceny a uzavreny pozemek. Takze IMHO za ty peripetie si mozna trochu mohou i sami cacheri, kdyz nepouziji sveho vlastniho rozumneho usudku pri zhodnoceni aktualniho stavu a jsou ochotni pro zisk bodu prelezat pres plot ci branku v dobe, kdy je pozemek evidentne pro verejnost uzavren a navic strezen. Takze urcita represe ze strany ochranky se da cekat.

Na druhou stranu je take dost pravdepodobne, ze cache lezi na soukromem pozemku (mam dojem, zejde o pozemek Ceskych radiokomunikaci), coz by asi mozna bez svoleni vlastnika nemela… Stalo by to za overeni.

The Tower je GCQD45, zatímco GCQ297 je ten Zumberk.

uaaa!!! Sorry :frowning:

Dusledek hmatu “copy - paste” s vypnutym mozkem…

Diky za opravu.