pozor, tato cache je opet disablovana.
Ale neda mi to, abych se nevyjadril k poslednim udalostem, ac nejsem autorem cache.
Mozna, ze by stacilo oznacit cache jako nepristupnou [24/7], podobne jako cache Zumberk, ktera take neni disablovana. I kdyz je pozemek pod Zizkovskou vezi zrejme pres zimu po vetsinu doby uzavren, tak mne se presto postestilo se k cache nedavno dostat “legalne” pres otevrenou branku, takze mohou mit to stesti i jini. Ale urcite bych pro cache nelezl na oploceny a uzavreny pozemek. Takze IMHO za ty peripetie si mozna trochu mohou i sami cacheri, kdyz nepouziji sveho vlastniho rozumneho usudku pri zhodnoceni aktualniho stavu a jsou ochotni pro zisk bodu prelezat pres plot ci branku v dobe, kdy je pozemek evidentne pro verejnost uzavren a navic strezen. Takze urcita represe ze strany ochranky se da cekat.
Na druhou stranu je take dost pravdepodobne, ze cache lezi na soukromem pozemku (mam dojem, zejde o pozemek Ceskych radiokomunikaci), coz by asi mozna bez svoleni vlastnika nemela… Stalo by to za overeni.