THomas f/P ulovil svou #400. kořist

Touto kořistí se stal známý Colossus. Jsme rádi, že můžeme gratulovat, jásat, blahopřát a i nadále fandit a držet palce.
:)B);):p:D

[color=blue]Tome, gratulujeme a ať to tebe i celý tým pořád takhle baví…:wink:

Ivo a spol. [/color]

Také gratuluji vždy jsem se díval, když že tu 400 keš zdoláš a bylo to těď o víkendu. No prostě super co dodat snad oslava. No prostě gratulujem. Jako nejaktivnějšímu bystřičákovi děkujem za občasné rady. Jako 500 mám nachystaný bonus tak doufám, že se bude líbit a přehoupneš se k němu ještě v tomto roce. :):slight_smile:

Koukám Tome na fotky a vidím, že si se ze zarostlého bezdomovce stal uhlazeným kačerem. :wink:
Gratuluji a přeji mnoho pěkných krabek

Kolosalni cifra! Gratuluji! A sleduji, ze do dalsi kulatiny zase tak moc nechybi :wink: Predevsim preji, pro lov nezbytny, klidny a bohaty spanek :smiley: