Touto kořistí se stal známý Colossus. Jsme rádi, že můžeme gratulovat, jásat, blahopřát a i nadále fandit a držet palce.
:)B);):p:D
[color=blue]Tome, gratulujeme a ať to tebe i celý tým pořád takhle baví…![]()
Ivo a spol. [/color]
Také gratuluji vždy jsem se díval, když že tu 400 keš zdoláš a bylo to těď o víkendu. No prostě super co dodat snad oslava. No prostě gratulujem. Jako nejaktivnějšímu bystřičákovi děkujem za občasné rady. Jako 500 mám nachystaný bonus tak doufám, že se bude líbit a přehoupneš se k němu ještě v tomto roce. :)![]()
Koukám Tome na fotky a vidím, že si se ze zarostlého bezdomovce stal uhlazeným kačerem. ![]()
Gratuluji a přeji mnoho pěkných krabek
Kolosalni cifra! Gratuluji! A sleduji, ze do dalsi kulatiny zase tak moc nechybi
Predevsim preji, pro lov nezbytny, klidny a bohaty spanek ![]()