THomasfromPawnee zatloukl první 100vku hřebík

Tomáši gratuluji a přeji další pohodové zážitky.

Tak už? To je ale překvapení! Super, blahopřejeme a přejeme hodně sil k brzkému zatlučení zase o něco delšího hřebíku.;):smiley:

[color=blue]Blahopřejeme, první patník už máš za sebou…:wink:

Ivo a tým[/color]

Tak přátelé nějak jsem to železářství ani nepostřehl, nicméně sice pozdě, ale přece jen dík moc za všechny Vaše slova. :smiley: PS: Selátko budu péct až u desátého hřebíku, takže nezapomeňte!!!:wink:

Sice jsme se ještě nepotkali, ale na to selátko se hlááásím. B) Gratuluji a přeji hodně dalších ulovených krabek i s celým svištím týmem. :wink: