Tomáši gratuluji a přeji další pohodové zážitky.
Tak už? To je ale překvapení! Super, blahopřejeme a přejeme hodně sil k brzkému zatlučení zase o něco delšího hřebíku.;)![]()
[color=blue]Blahopřejeme, první patník už máš za sebou…![]()
Ivo a tým[/color]
Tak přátelé nějak jsem to železářství ani nepostřehl, nicméně sice pozdě, ale přece jen dík moc za všechny Vaše slova.
PS: Selátko budu péct až u desátého hřebíku, takže nezapomeňte!!!![]()
Sice jsme se ještě nepotkali, ale na to selátko se hlááásím. B) Gratuluji a přeji hodně dalších ulovených krabek i s celým svištím týmem. ![]()