tiez problem

Tiez to nebezi, uz od jedenastej to sledujem, aby som mohol vybehnut na United Island 1 a 2. Vyzera, ze nevybehnem :frowning:

Doufam ze to neni konecna…konec sveta tak brzy… :frowning:

v seattlu je teď osm hodin ráno, takže bych s vydáním tiskové zprávy o konci světa každopádně počkal ještě aspoň do desíti :slight_smile:

koniec sveta sa nekona, v Seattle sa prebudili a dali to do poriadku (17.50)

Teď naposled mi Radyni Erik odmávnul o půl páté ráno (CET), takže by to možná chtělo dneska nefotbalovat dlouho do noci a dělat ranní ptáče… :slight_smile: Jinak je to už jisté - do Krče dneska nedorazím.

Tiskova zprava je k nalezeni zde.