Tip na cyklogeovýlet

Ahoj:) měli byste někdo tip na cyklogeovýlet jako je např. Údolí mlýnů, aby to nebylo moc daleko z Ph, pze nevlastníme vůz, takže kvůli rychlému přesunu na úvodní souřadnice? Klidně i dvoudenní výlet. Anebo nějakou pěknou cestu na kolech? Děkuju:o)

vltava-vyletni
okolo ripu
prazske kolo

Děkuju:o) jdu na to hned mrknout…

Tak Prazsky okruh ajni Vltavu výletní mi to nenalezlo:(

Ona je to Vltava-vyletní:) ups, to je ale kilometrů:)))))

promin, promin - ono je to prazske kolo :smiley: [cache]GC1GXQR[/cache], a tu vltavu jsi uz objevila. ja to psal narychlo :slight_smile:

ale neni, to zvladnete. :wink:

No je to báječné, nejhustší bude asi to Pražské kolo, těch 130km je výzva:)

jeste mi napada:
na kole pro pivo
okolo kolem
mokry biker
babicka mary (to nevim jiste, jak pohodlne je sjizdne)
vnejsi pradaksina
slavnosti snezenek

na pražské kolo se taky chystám malinko potrénuju (asi tak 300km) a pak hned vyrazím