planujem nejakou vikendovou multi, odjezd v patek vecer/v sobotu rano s tim ze kazdy den by se dalo cca 25-30 (max. 35) kilaku s prespanim nekde venku. Nemate tip na nejakou peknou? Vsichni jsme z Prahy, vychozi bod by mel byt idealne dostupny priblizne do 2 hodin vlakem (BUSem).
Te vzdalenosti odpovida jedna z nejhezcich a to Velka husi cesta. Spi se pod previsy a od patecniho vecera do nedelniho odpolene nadherny vandr.
Dostupnost vlakem neznam. Pobliz je vlakova zastavka Blizevedly.
To vypada pekne :), ale co tohle: "Uvedomte si vsak, ze se nachazite v chranene krajinne oblasti, takze taboreni je tu zakazano. dokonce i napr. tady: CENSORED nebo tady: CENSORED, prestoze jsou tato mista k prespacakovani jako delana." ?
Procti si par logu. Po ceste je nekolik trampskych kempu. Nechci moc napovidat. KEY-WAY je jedno z nich a u finalky taky. Tenhle vikend nema byt moc hezky. Jinak je to svely zazitek. Nikam nespechat, pocourat, pokoukat. Nema to chybu
Problém je v tom, že tato sekce má myslím sloužit k diskuzím o konkretních cachích. Viz. už jenom úvodní příspěvek o formátu předmětu. Pokud to tak opravdu je, měli by ale admini kromě jednotného formátu také lépe popsat účel a možná i zvolit konkrétnější název…
V čem je problém ? V pokynech pro psaní do této části fóra je to napsané docela srozumitelně, hned na několika místech, tedy měla to být diskuse v každém vlákně o konkrétní keši, název jasně definovanej jako číselné označní kešky a její název.. Tak v tom je problém. By stačilo se jen trochu dívat.. než něco někam napíšu.
Ale chce to snad jen čas, aby se to dostatečně vžilo a třeba to bude dobré.
Vlákna co sem nepatří bych navrhoval přesunout, pokud to jde, nebo smazat, aby to zbytečně nemátlo.