Co by v tom clanku melo byt? Cetl jsem v aktualnim cisle o geocachingu v Japonsku, dovedel jsem se, ze v japonskych cachich se daji najit cizokrajne mince a travelbugy z ruznych casti sveta… nic zvlast neocekavaneho. Zajimave by bylo srovnani CZ cachi s US/UK/DE, pripadne prehled geocachingu v regionu (aspon SK a HU), s linky a radami pro navstevniky.
Myslim, ze by to cizince mohlo zajimat a urcite by je to sem prilakalo. Kdyz tedy pominu ekonomicky efekt toho, ze si tu daji pivco, mohli by i rozhybat TB … . To srovnani by urcite bylo velmi vhodne, vedle toho jeste navrhuju clanek zalozit na krasach nasi zeme a ze je k nim ty cache dovedou … prekvapive. Par fotek a ono si to da rict. Napriklad mam nadhernou detailni fotku oroseneho pullitru cerneho Bernarda ze dne, kdy jsem ztratil sveho letiteho kamarada Legenda.
A ted to hlavni co chci: pokud by to nikoho neurazilo, rad bych se zucastnil jazykove korektury, i kdyz vsichni zjevne vyborne komunikujete … . Abysme z toho nevysli jako uplny vesnicani … .
Jo, “haggaeus, who uses New Jersey’s mass transit only to cache” - pouzivani verejne dopravy je tu povazovano za velkou vystrednost, v pripadnem clanku o cachich v CZ by rozhodne mela byt zminena takova exotika jako Toniczechova sitova jizdenka CD.
Alebo by sme tam mohli pravdivo napisat “Welcome to the country where everything will cost you cache” :-)))
No, ak sa k tomu vobec niekedy dostaneme, tak sa ozveme, zatial som len bol zvedavy na nazory.
S.