Today's Cacher

na znamej adrese sa nachadza nove cislo skveleho geocacherskeho casopisu.

rozmyslame, ze by sme im poslali do medzinarodnej rubriky clanok o geocachingu v CR.

co myslite?

ak sa pre to rozhodneme, poprosim vas o fotky z posledneho eventu a par peknych fotiek z cachovania.

Co by v tom clanku melo byt? Cetl jsem v aktualnim cisle o geocachingu v Japonsku, dovedel jsem se, ze v japonskych cachich se daji najit cizokrajne mince a travelbugy z ruznych casti sveta… nic zvlast neocekavaneho. Zajimave by bylo srovnani CZ cachi s US/UK/DE, pripadne prehled geocachingu v regionu (aspon SK a HU), s linky a radami pro navstevniky.

inac pocuj, to si Ty co tam o Tebe pisu?

Myslim, ze by to cizince mohlo zajimat a urcite by je to sem prilakalo. Kdyz tedy pominu ekonomicky efekt toho, ze si tu daji pivco, mohli by i rozhybat TB … . To srovnani by urcite bylo velmi vhodne, vedle toho jeste navrhuju clanek zalozit na krasach nasi zeme a ze je k nim ty cache dovedou … prekvapive. Par fotek a ono si to da rict. Napriklad mam nadhernou detailni fotku oroseneho pullitru cerneho Bernarda ze dne, kdy jsem ztratil sveho letiteho kamarada Legenda.

A ted to hlavni co chci: pokud by to nikoho neurazilo, rad bych se zucastnil jazykove korektury, i kdyz vsichni zjevne vyborne komunikujete … . Abysme z toho nevysli jako uplny vesnicani … .

Jo, “haggaeus, who uses New Jersey’s mass transit only to cache” - pouzivani verejne dopravy je tu povazovano za velkou vystrednost, v pripadnem clanku o cachich v CZ by rozhodne mela byt zminena takova exotika jako Toniczechova sitova jizdenka CD.

all your base is belong to us

Alebo by sme tam mohli pravdivo napisat “Welcome to the country where everything will cost you cache” :-)))
No, ak sa k tomu vobec niekedy dostaneme, tak sa ozveme, zatial som len bol zvedavy na nazory.
S.