Tak ještě dva kousky a opět ti předám brněnské vedení. Gratuluju a hleď to stihnout do pátku, protože pak už zas budu mít na geocaching čas
Pražský “souboj” o první místo zdá se stagnuje a i když tebe bodování příliš nezajímá, tak věřím že ostatní se situací v naší druhé lize baví ![]()
Taktéž gratuluji k další metě… Už se těším, až se potkáme na brněnském eventu. Petr
Gratulace i ode mě. I když počty nejsou pro někoho důležité, určitou vypovídací hodnotu mají :o) A nejen ty odlovené, ale i založené, zrovna dneska jsem ulovil STATL. Díky za vše, co pro nás děláš, ať už je to zakládání nebo psaní někdy opravdu pozoruhodných logů :o)
Hodně elánu do dalšího geocachingu…
Tome blahopřejeme, i když víme, že body nejsou to co Tě na Geocachingu zajímá. Přejeme mnoho dalších krásných zážitků při toulkách přírodou, návštěvách historicky a technicky zajímavých míst.
Blahopreji ke skvele mete !!!
Tome, at se stale dari.Blahoprejeme
Tome blahopreji !!! Vidim, ze pristi rok to bude tisicovka, tak at te neprestane bavit a rad te zas nekde potkam.
Gratuluji také a díky moc za tvoje cache.
Díky všem
Je to asi ostuda, ale nebýt Shantiho, tak nevím o sedmistovce a nebýt včerejšího eventu tak ani o tomto vláknu… Ještě jednou díky.
Gratuluju - tisicovka uz je skutecne na dohled
!!