Tak tři měsíce po #400 a je tu další milník, blahopřejeme a přejeme vám hodně pěkných kešek.
Skvela prace !!! Moc gratulujeme od Slazu a Tucku a zase nekdy nekde na keskach!!
Tak tři měsíce po #400 a je tu další milník, blahopřejeme a přejeme vám hodně pěkných kešek.
Skvela prace !!! Moc gratulujeme od Slazu a Tucku a zase nekdy nekde na keskach!!