Krome Garmina pouzivam pro rizeni TyTN II s nainstalovanym TomTom 6. Kese a jejich waypointy tam exportuji makrem z GSAKu. Rozciluje me, ze stejne ikonky se vetsinou zobrazuji s bilym okrajem vyplnujicim plochu ctverce kolem ikony a tak jednou za 20 spusteni se podari, že ten bily okraj neni videt a je transparentni. Chtel bych ho transparentni porad. Podotykam, ze soubory bmp s obrazky ikon jsou v obou pripadech stejne, ale vetsinou se jak jiz jsem napsal zobrazuji nepruhledne.
Dokud jsem měl TT6, tak mi vždy spolehlivě fungovalo že RGB=FF0000 bylo transparentní. Sedmičkový TomTom to bohužel ukazuje jako červený okraj, tak jsem to změnil na bílou, ta je aspoň méně rušivá. Taky jsem přišel na to že TT neotevře BMP, který má zapnutou RLE kompresi. Divné je že žádné náhodnosti jsem si nevšiml.