[Y]…moc gratuluju !!!
I mi ti prejem spoustu dalsich.[Y]
Gratuluji jednomu z “otců zakladatelů” českého geocachingu.
velka gratulace z Pernikova z Vychodnich Cech !!!
Take moc gratuluji, jen tak dal, at je dalsi tisicovka brzo na svete [:)]
Toni, posíláme velké geoblahopřání směrem Kladno a též virtuální podrbání Mikešovi že to s Tebou vydržel :). Měj se a geoužívej si jara!
Michal + 3 geogirls
Pripojujeme se ke gratulaci - dekujeme za skvele kese a prejeme dalsi krasne nalezy!
Toniku super zprava !! Moc gratuluji!
Vidim, ze na Kladno dorazilo jaro a kocky pustily naseho Tonyho k hledani pixlicek. Tak at se dari a rad te zas nekde potkam, nejlepe nekde u cache (to se mi zatim nepodarilo).
Ferdové taky moc gratulují a přejí hodně zábavy do dalšího hledání!
Praotec ceskeho geocachingu jede [Y] Ked som zacinal cachovat, Toniczech mal 70 najdenych cache a bol na spici pelotonu - a zdalo sa to uplne nedosiahnutelne [:)] Dnes uz je vsetko inac, ale Toni ostava legendou [H] Tak nech sa dari aj dalej [:)]
jen tak dal, at se dari!
Veliká gratulace k pěkně kulatému číslu! Ať se ti i nadále daří a doufám, že se zase brzy potkáme!
Také se připojuji k velké gratulaci, je to super.
To už je kešek [:O]. Gratuluju Sun-Man
Gratuluji a díky za Tvoje keše. Moc se mi líbí.
Srdecne gratuluju, zdravim Mikese a preju same hezke kesky…
Pekne cislo, gratuluju a preju spoustu dalsich peknych ulovku. A diky za cache, Asteris