Toniczech #800

[Y]…moc gratuluju !!!

I mi ti prejem spoustu dalsich.[Y]

Gratuluji jednomu z “otců zakladatelů” českého geocachingu.

velka gratulace z Pernikova z Vychodnich Cech !!!

Take moc gratuluji, jen tak dal, at je dalsi tisicovka brzo na svete [:)]

Toni, posíláme velké geoblahopřání směrem Kladno a též virtuální podrbání Mikešovi že to s Tebou vydržel :). Měj se a geoužívej si jara!

Michal + 3 geogirls

Pripojujeme se ke gratulaci - dekujeme za skvele kese a prejeme dalsi krasne nalezy!

Toniku super zprava !! Moc gratuluji!

Vidim, ze na Kladno dorazilo jaro a kocky pustily naseho Tonyho k hledani pixlicek. Tak at se dari a rad te zas nekde potkam, nejlepe nekde u cache (to se mi zatim nepodarilo).

Ferdové taky moc gratulují a přejí hodně zábavy do dalšího hledání!

Praotec ceskeho geocachingu jede [Y] Ked som zacinal cachovat, Toniczech mal 70 najdenych cache a bol na spici pelotonu - a zdalo sa to uplne nedosiahnutelne [:)] Dnes uz je vsetko inac, ale Toni ostava legendou [H] Tak nech sa dari aj dalej [:)]

jen tak dal, at se dari!

Veliká gratulace k pěkně kulatému číslu! Ať se ti i nadále daří a doufám, že se zase brzy potkáme!

Také se připojuji k velké gratulaci, je to super.

To už je kešek [:O]. Gratuluju Sun-Man

Gratuluji a díky za Tvoje keše. Moc se mi líbí.

Srdecne gratuluju, zdravim Mikese a preju same hezke kesky…

Pekne cislo, gratuluju a preju spoustu dalsich peknych ulovku. A diky za cache, Asteris