.

 

Vy jste se s Markem na nás domluvili? (http://navigovat.mobilmania.cz/clanky/AR.asp?ARI=113171) Resp. vlastně nedomluvili. [;)]

Myslím že ten Shantiho nápad s doménou pro uživatele GSAKu nebude tak blbej nápad. Nechcete se s Markem nějak domluvit, navzájem se doplnit a publikovat jeden článek třeba zrovna u Shantiho? Anebo to tam nějak rozsekat to tématických oddílů.

 

Nevim jak ostatni, ale ja vidim misto obrazku jen prazdne ramecky odpovidajici velikosti obrazku, nevite proc?

Jedine reseni, jak obrazek zobrazit, je pres pravy cudl vybrat funkci “Zobrazit obrazek”. Pouzivam Firefox.

To same. Taky FF.


opera a ie o nic lepší. A když jsem zkusil vykopírovat tu část kódu do jiné stránky, tak to šlo

Na FF se mi to chová stejně a s IE nepomůže ani “Show picture”