Nene, puvod je italsky, a pokud vim, nikdy tam nemeli problemy s vcerejskem a zitrkem. Radne cist
galdra
březen 14, 2007, 2:43odp.
3
To se mi fakt líbí, asi to funguje i jako brejle, to nemá chybu. Zlatá balšaja těchnika
No teda! Ja jsem asi dost velkej pošuk, neboť mám ve standardní výbavě KAPESNI SLUNEČNÍ HODINY, ale tohle bych teda moooooooc chtěl mít taky. Nepoletíte někdo v podobným letadle, kde byste mi to koupili? Díky předem!
Jondy
březen 16, 2007, 9:44odp.
5
Slešná to věcička:-)) ale hledat keš by se mě s ní nechtělo:-))
Ponik
březen 29, 2007, 4:42odp.
6
Geocaching se v zemi, kde včera znamená zítra provozuje takto [:D] a přístroj mají přece jen trochu lepší než ti italové
gepees
březen 29, 2007, 6:12odp.
7
[quote]
Poník: Geocaching se v zemi, kde včera znamená zítra provozuje takto [:D] a přístroj mají přece jen trochu lepší než ti italové
[/quote]
Jo, jo, co jsem se o tom v mladi nacetl ve Verneovkach a jinych romanech - to byly casy. H.