.

 

Nene, puvod je italsky, a pokud vim, nikdy tam nemeli problemy s vcerejskem a zitrkem. Radne cist :slight_smile:

To se mi fakt líbí, asi to funguje i jako brejle, to nemá chybu. Zlatá balšaja těchnika :slight_smile:

No teda! Ja jsem asi dost velkej pošuk, neboť mám ve standardní výbavě KAPESNI SLUNEČNÍ HODINY, ale tohle bych teda moooooooc chtěl mít taky. Nepoletíte někdo v podobným letadle, kde byste mi to koupili? Díky předem!

Slešná to věcička:-)) ale hledat keš by se mě s ní nechtělo:-))

Geocaching se v zemi, kde včera znamená zítra provozuje takto [:D] a přístroj mají přece jen trochu lepší než ti italové

[quote] Poník: Geocaching se v zemi, kde včera znamená zítra provozuje takto [:D] a přístroj mají přece jen trochu lepší než ti italové
[/quote]

Jo, jo, co jsem se o tom v mladi nacetl ve Verneovkach a jinych romanech - to byly casy. H.