Tak se nám ta třístovka blíží, ještě pár dní… (jsem fakt zvědavej na ten počet 31.XII.04 v 23:59)
No, vypada, ze to s tim 316 tipem na cele care prohraju. A rozhodne mi to lito nebude.
Myslim, ze jsme dosahli bodu, kdy se nam to uz hezky vali a nabaluje samospadem, starosti ze zacatku roku jsou ty tam… Uz nam chybi stabilni zakladna jenom pro JZ Cechy, abychom tam dosahli lepsiho prekryvu s nemeckymi kolegy.
Tak koukam, ze uz tam skoro je ![]()
ked si to pozries z nemeckej strany, aj tam je to pri hraniciach s CR biedne… No ale som zvedavy, kto najde prvy Primdu, dufam, ze aspon jeden geocacher sa tam do konca roku vyberie ![]()