100 :-))

Take se pridavame ke gratulaci, jen aby ti to vydrzelo :-)) Hodne stesti a trpelivosti pri dalsim hledani cache

Tabacek a Janicka

Obema jubilantum preji mnoho dalsich peknych kesi. Po stovce zivot teprve zacina :-).

Kolega Cmuchal je uz tiez za 100vkou a ma nakrocene dalej, gratulujem :)))

Díky za přání, jak psal kolega bentley007 tak tedko si již můžu myslet, že jsem trochu nabral zkušenosti a můžu je začít vracet i zakládáním vlastních kešek. Už jich mám několik rozpracovaných, tak doufám, že se budou i líbit. Jo ještě malou poznámku, trochu mě mrzí, že statistika na geocaching.cz neodpovídá skutečnosti, celkem mám k dnešnímu dni 105 nalezených kešek, ale ve statistice jen 102 (je pravda, že včerejší nalezenou jsme zalogoval až dneska, takže to tam nemůže být promítnuté, ale i tak je to divné)

Blahopreju vsem trem stovkarum!

Cmuchal: z ceske statistiky si nedelej hlavu, je o ni znamo, ze nepocita archivovane cache, a myslim, ze ani logy typu Attended a Webcam Photo Taken.

webcam pocita, attended nie
budme radi za to, co mame :slight_smile:
btw ak chces vidiet realnu statistiku vybranych geocacherov, navstiv Drevokocurov alebo Tabackov profil…