100.

Chtěl bych sám sebe pochválit (protože to nikdo jinej neudělá :wink: ) za to, že jsem to sám se sebou a GPSkou vydržel tak dlouho, abych dosáhl na jubilejní numero 100 odlovených keší! B) Zároveň chci poděkovat i všem těm, kteří mi k tomu zjištně i nezjištně dopomohli a hlavně to se mnou vydrželi v relativním fyzické a psychickém zdraví! Díky :smiley: PS: Tak, a teď se třes, tisícovko …