TourNavigator

Zjistil jsem ze se zacal prodavat novy soft pro PDA. Ma nekdo nejake zkusenosti s TourNavigatorem?

Jé díky ! to vyzkouším jestli mi to poběží :slight_smile:

Tak nepoběží. Nainstaluju, spustím vypadá to OK. Ale zamrzne celý telefon. (Motorola MPX220) :frowning:

no Axamitka to myslim používá..ale tu zde na fóru asi jen tak nepotkáme..

Podle screenshotů je to PatchAway, pouze je to přeloženo s jiným jménem a titulní obrazovkou.

jj je to pathAway jen ma zmeneny zpusob registrace, protoze u nej se musi registrovat mapy, tedy jen mensi zmena aby se mohli prodavat mapy a nesly kopirovat ze zarizeni na zarizeni :wink:

jj tyhle mapy mám v práci k prodeji. Bohužel kvuli své ochraně je nemám jak vyzkoušet :frowning: