Možná si mnozí z vás říkáte, co to znamená. Brněnští geocacheři vědí [:)] Jedná se o akci, které probíhá(la) v týdnu 5. 3. - 11. 3. 2007 v městě Brně. Připravili jsme celkem sedm mystery keší - 6+1 bonusová - a v pondělí sputili bousovku, aby jsme všem osvětlili co je čeká. Každý další den jsme spustili další cache, z nichž každá obsahovala jedno bonusové číslo potřebné pro nalezení bonusovky. Akce se poměrně zadařila a mnoho brněnských geocacherů se chytlo a do akce se zapojilo. Jakožto autoři z toho máme velkou radost [Y] Nyní je zde k celé akci otázka do placu:
Jak se vám akce líbila? Co vás zaujalo? S čím jste si něvěděli rady? Co by jste autorům vytknuli? A především: Jestli udělat za celou akcí takový malý (nejspíš asi neoficiální) event, kde by jsme mohli celou akci společně rozebrat? Vhodný čas pro tento event by bylo pondělí 12. 3. 2007 okolo 19:00 večer. Názory piště sem do diskuzního fóra! Díky [;)] Za autory Kněžd@ [6]
No já teda nevím, už jsem se i vyjádřil poznámkou, ale TPG4 mně připadne, že bude potřeba řešit dlouho a na to se o víkendu můžu vykašlat, to raději vyrazím někam ven. Takže z tohoto důvodu se 12.3. určitě nezúčastním, čtyřku a potažmo bonusovku nebudu mít.
Akci z povzdálí sleduju, líbí se mi. Všechny jsem zatím bez problémů vyřešil, mám jen jednu zásadní výhradu, že je to pro mě trochu z ruky [:P]. Možná si časem střihnu DPG (Den pilného geocachera) [:D] a všechny je během jednoho dne vysbírám!
Od toho jsem zřídil toto diskuzní fórum, aby jsme se mohli nějak hromadně dohodnout na datu toho eventíku [:)] Ideální je to uspořádat během příštího týdne, kdy ještě budou všichni plni dojmů z celé akce [:D]
Od toho jsem zřídil toto diskuzní fórum, aby jsme se mohli nějak hromadně dohodnout na datu toho eventíku <img src="http://geocaching.cz/cs/forums/emoticons/emotion-1.gif" alt="Smile"> Ideální je to uspořádat během příštího týdne, kdy ještě budou všichni plni dojmů z celé akce <img src="http://geocaching.cz/cs/forums/emoticons/emotion-2.gif" alt="Big Smile">
S eventíkem souhlasím. Akorátže v pondělí bych se dostavil až o něco později, neboť se vracím ze služebky z jedné větší vesnice, která si říká hlavní město …
Z mého pohledu je ideál úterý - ale stejně se mnou tato akce nepadá .. ale myslím že by to chtělo alespoň o ten den protáhnout - pro ty, kteří třeba na víkend odjíždějí pryč (třeba Benedikt, Freťák) a dostali by tím čas celou akci také dokončit.
Já s datem neof.eventu souhlasím a pro Abakuse tady mám takový vzkaz: Petře a co ti k...a brání přijít do hospody, i když nebudeš mít odlovenou nějakou bláznivou mysterku ? [:D] Maximálně se dozvíš nějaké info, které ti přinejhorším pomůže [:P]
EDIT: Tak mě napadá, že nejspíš přijde asi fakt hodně lidí, myslím, že pod deset nepůjdeme, takže by to chtělo nějakou odpovídající hospodu s velkým stolem, skoro to až vzbuzuje otázku, jestli neudělat oficiální event...
Nemusí být event ohlášen několik týdnů před samotnou akcí? Mám pocit, že když Abakus organizoval Podzimní listí, tohle byl jeden z důvodů, proč nebyl uznán. Vedle toho, že se nepovolují eventy za účelem odlovu cache.
Ták, odpověď na otázku ofic eventu za mě odpověděl Marek (díky) a co se týče té k...a hospody, tak to je jednoduchý - vždycky je napytel, když se baví x lidí o něčem a je mezi nima někdo, kdo to ještě neudělal. Za prvé neví o čem jde řeč a zadruhé ti znalí musí přemejšlet nad tím, jak něco neprozradit, aby tomu neznalému nezkazili zážitek hloupým prozrazením.
Blbý na tom je to, že když člověk neudělá jednu, tak nemůže mít ani finál a ze 7 nemít 2 je už docela velký procento. Nehledě k tomu, že ještě netušíme, co přijde dál.
Mám takovej pocit, že na to, aby bylo v poho vyluštit a ulovit jednu mysterku denně, byla tak akorát obtížnost prvních dvou keší (trojku ještě nevím, neměl jsem čas se nad tím zamyslet). Prostě se na max čtvrt hoďky zamyslet. Čtverka je takovej ten typ, kdy na to člověk musí mít čas a náladu, aby řádově desítky minut až hodiny něco gůglil či jinak zjišťoval. To je můj osobní názor, v žádném případě to nechci odsoudit, akorát jestli to takhle bude pokračovat, tak ta idea 1 keška/ 1 den + event za tepla je určena pro lidi, co na to mají dost času (což není bohužel můj případ).
Neoficiální event by byl rozhodně vhodný a půjde-li to jen trochu,
tak přijdu. Ale souhlasím s Abakusem, raději později, ať se dá čas i
těm co to loví se zpožděním. My budeme mít tento týden dost soukromě
nabitý a uvítali bychom nejlépe pátek, případně čtvrtek.
A Abakusi, ta čtyřka je lehčí než se zdá, bylo to pro mne méně než hodinka [:)].
[quote]
marekl: Z e-mailu, co jsem dostal od autorů, jsem pochopil, že se počítá s příštím týdnem. Po nalezení bonusovky vám pošlou přesné informace.
[/quote]
Fakt? Tak to je blbý, většinu příštího týdne nejsem v Brně [:(]