Zdravím,
mám několik poškozených coinů Brahean silver+ bronz (zlomené osičky).
Jsou využitelné třeba i jako Trackovací čísla. včetně ikony nebo kutilská oprava.
Pokud by o ně někdo měl zájem: 50,-/Ks
Poptávky: [email protected]
Zdravím,
mám několik poškozených coinů Brahean silver+ bronz (zlomené osičky).
Jsou využitelné třeba i jako Trackovací čísla. včetně ikony nebo kutilská oprava.
Pokud by o ně někdo měl zájem: 50,-/Ks
Poptávky: [email protected]
Tak to byl teda fofr, vše je již vyprodáno.
Můžu se zeptat na příčinu poškození? Mám taky jeden takový exemplář a v mém případě mi upadl geocoin nešťastně na zem a osička se poškodila (vypadla). Nezdá se přímo zlomená, ale nejde mi vložit zpět. Tato mince je v mé kolekci nemocných.
Děkuji.
Ještě bych se chtěl zeptat, jestli nabízené geocoiny byly podle popisu provedení Two Tone nebo pouze Silver či Bronze.
Rozšířená série vydá tak jak je v příloze.
Dojdi si do nejblizsiho hodinarstvi, kde maji sikovneho hodinare, mel by to umet opravit ![]()
To právě nejde, jedna osa je pevná a ta druhá je s pérkem ale prasklá je právě ta pevná, která je součástí výlisku.
Muselo by se to navrtat a dát tam pružonkovou nahradu ale navrtej to,když se nedostaneš dovnitř toho kruhu s vrtačkou…![]()
K poškození došlo při zasílání zákazníkům, někdě s tím museli pěkně praštit ale z 60ks praskli pouze 4ks (2x silver a 2x bronz).
No mně při pádu povolila ta část s osičkou a pérkem (asi to nějak vyskočilo či co). Akorát nejsem schopen to tam dostat zpátky. Tak jsem ten poškozený geocoin aktivoval a mám ho ve své sbírce mezi nemocnejma.
Ja myslim, ze dobrej hodinar (a nebo taky zlatnik) by to opravit mohl. Nekteri totiz pouzivaji neco podobneho jako zubarska vrtacka - tedy "za roh", takze by se do toho kruhu dostat mohl …