Chtěla bych poprosit, jestli se osoba, která Groulovi nabídla odvoz na Geoburčák ozvala ještě jednou. Je to tragéd, mail smazal a není si úplně jistej, kdo mu to nabídnul, takže ho sám kontaktovat nemůže. Dopřejte mi pohodový víkend - jen já, úklidové prostřdky a zábava ve formě vybalování věcí z krabic.
Kdepak, věci jsou to moje (nebo aspoň velká většina). Mě děsí, že kdyby Groula zůstal doma, tak mě tahá celej víkend někde po lese a s mým čerstvým zánětem močových cest se mi nechce… A tak zůstanu doma probírat věci
Jenže mě asi před měsícem někdo psal na ICQ, že má služební auto, neplatí benzín a vezmě mě s sebou
Bohužel sem kokot a zapomněl sem kdo to byl. Dotyčnej se už neozval a já teď budu muset platit…