TramCache (GCKK5W)

Upozorňuji kačery, kteří usilovně sbírají data pro odlov této kešky, aby sledovali informace na kachelistu. Po strastiplné pouti a jedné potrestané chybě ve výpočtu jsem došel na evidentně správné místo a keška byla fuč. Zatím mi DaFy na mail neodpověděl, na log nereaguje. I když uplynul relativně krátký čas od nálezu - nenálezu, myslím, že toto upozornění je již teď namístě. Příprava je náročná a zklamání na místě veliké. Pokud mi někdo naznačí, že jsem se zmýlil, rád se všem omluvím a na místo se vypravím se sapérem Vodičkou a najdu to i kdybych měl skály trhat.

cauko zavolaj mi na 608938040 a skonzultujeme to

Procital jsem si udalosti kolem teto cache. Vzhledem k tomu ze Lukas nebyl geocacher a cache za nic nemohla, tak by me zajimalo jak to vidite s jejim obnovenim. Muzeme dat pripadne hlasovat, ale samozrejme posledni slovo ma majitel.

myslim ze situacia sa uz ukludnila, ale ako pises, je to na majitelovi.

Z druhé ruky mám informaci, že DaFy krabici přeloží na jiné místo v relativní blízkosti s tím, že upraví pouze konečné rovnice. Netuším odkud pochází, ale z rychlosti jeho konání bych usuzoval že je odněkud z Hané a oživení se můžeme dočkat tak někdy v pátém čtvrtletí..

Dafy je zo Sporilova :slight_smile:

Ani se mu nedivim, ze se do toho nijak extra nehrne.