Ahoj, dolezite upozornenie pre geotramvajakov, tramvaj odchadza o 15 min. drive - odchod o 18.00 !!! Zraz o 17.45.
upozornenie c. 2 - v smere z Hradcanskej na Vozovnu stresovice nejazdia tramvaje kvoli oprave, bud jazdi autobus, alebo vyuzite zastavku 22 a 23 Brusnice a potom peso, pripadne peso z Hradcanskej alebo Vitazneho nam.
Muzeum MHD ve Stresovicich ma otevreno jen o vikendech, na webu je ale dovetek o moznosti objednavky i mimo pravidelnou oteviraci dobu. Byl by zajem o skupinovou navstevu (uz v kostymech ?) pred akci nebo neplanuje ji uz nekdo?
Adresa: Praha 6, Patočkova 4 Telefon: 296 124 900, 5
Otevřeno od 1. 4. do 17. 11. 2006 o sobotách, nedělích a svátcích v době od 9 do 17 hodin. Možnost návštěvy podle objednávky i mimo pravidelnou otevírací dobu.
[quote]
Ali2: Mam za to ze doba vyluk TRAM uz je konecne u konce, takze na vozovnu uz to jezdi normalne.
[/quote]
Ano, jezdim tam sam skoro denne, cili jsem na to Samana i logem u eventu uz upozornoval. Ostatne kdyby vyluka trvala, tak z tramvaje nic nebude (rekonstruovalo se el.vedeni tramvaji a vozovna byla odrizla). Vyluka skoncila tusim uz v patek ci v sobotu.
Tramvaji tedy mohou vsichni v klidu k vozovne prijet.