Travel bugs

Ahoj!

Právě jsem objednal ze států 15 brouků, cca. 4 si nechám pro sebe a zbytek nabízím zájemcům za režijní cenu. Jeden mě vyšel na cca. 128,- Kč, takže pro zjednodušení finančních operací je nabízím za 130,- Kč za kus. Předání buď osobně (Plzeň) nebo po zaplacení zasláním doporučenou zásilkou. Kontakt na [email protected]

Díky za nabídku. Beru 2 (dva). Časem se pro ně v Plzni zastavím - mám tam nějaké nevyřízené účty z nepodařených kešolovů.

Mám taky zájem, písnul jsem ti mail…jsem z Plzně takže není problém

Ještě k zaslání, pokud to nebude osobní odběr, tak zájemce zaplatí i náklady na odeslání. Pokud to bude chtít dobírkou, tak k zásilce ať si přičte náklady na doběrečné (ceník si najděte na www.ceskaposta.cz), pokud to bude chtít doporučenou zásilkou, tak zaplatí příplatek za doporučený dopis. Sice to dělám prakticky bez odměny, ale v minusu určitě nebudu chtít být.
Právě v tuto chvíli je požadováno na 15 BT, což převyšuje nabídku. Ozvu se všem e-mailem a budu to vyřizovat podle pořadí. Jinak tato výhodná cena platí při objednávce od 8 kusů, takže pokud bude zájem, tak kamaráda v US ukecám ještě o jedno přeposlání zásilky.

Ahoj, pokud je to jeste mozne, zavazne objednavam 2 kousky. Diky.
Alvarez

Pošli mail! Beru jen objednávky mailem, lépe se mi to zpracovává.

Tak velký zájem mne překvapil. Z deseti volných jsou již všechny rozebrané, zbývá 9 objednávek, které jsou mimo pořadí. Takže jsem právě objednal dalších 20 TB. Kamarád, jakmile obdrží oba dva balíky, tak mi je přepošle do Čech. Předpokládám, že v druhé půlce příštího týdne by mohly být TB k dispozici.

Kdo si chce vzít některý ze zbývajících 11 kousků, nechť se mi ozve na e-mail [email protected].

Balíky by během dneška měly dorazit kamarádovi na stůl a snad během dneška je přepošle do Čech.

http://wwwapps.ups.com/etracking/tracking.cgi?TypeOfInquiryNumber=T&InquiryNumber1=1Z8436530351702202

Jinak je ještě volných 6 brouků.

Nepotvrdil jsi mi dodávku mailem, tak jen pro upřesnění, jsem mezi těmi rozebranými?

Ano. Všichni, co mi doteď poslali e-mail, mají rezervované brouky. Jelikož e-mailů je hodně, zatím jsem nepotvrzoval každý zvlášť. Až dorazí brouci do Čech, dám sem zprávu a všem se postupně ozvu přes e-mail.

Tak brouci dorazili! Bohužel Mám pro vás 2 špatné zprávy. Zapomněl jsem na poštovné od kamaráda z US do Čech, což činí 17.5$ a při 35 broucích, to je nějakých 12,- kč navíc a ještě k tomu ten ňouma uvedl (aby prý se to neztratilo) cenu balíku 200$, takže od celníků mám tady výměr na 924,- Kč na DPH. Toho prvního se nezbavím, ale DPH snad ještě ukecám, když jim ukážu originál fakturu, že to ještě patří do bezcelního limitu 3000,- Kč.

Takže musím cenu zvednout na 140,- Kč. Snad vás to neodradí. :slight_smile:

Všem, co mi poslali mail, odepíšu a domluvíme se na podrobnostech předání.

Tak celní správa mě nepotěšila, v poštovním styku je bezcelní limit cca. 22 EUR, takže mohu požádat o snížení DPH na skutečnou hodnotu z 200$ na 63,75$. (ještě že to jsou dvě zásilky) Sice zaplatím navíc na každý TB 9,- Kč, ale už jsem jednou zvýšil na těch 140,- tak to tak nechám, je to moje chyba. Pokud někdo příště bude dovážet z USA další TB, ať se poučí.

Myslim, ze nemusis mit spatny svedomi, kazdej spas neco stoji, :wink: Ja kupoval material pres gpscity a jeden brouk me vysel i s nakladama na fedex a dph na 160KC. Nicmene v porovnani s napr. geocachingshop.de - cca 6 EUR za brouka bez dopravy, to je nejakejch 175 KC - je to furt dobry. Nejvetsi srandu jsem ale zazil, dyz jsem se snazil buchetce na celni deklaraci vysvetlit, co je obsahem baliku, aby to zaradila do spravny kategrie. Dark Grey Rock Micro Cache ji fakt zamotala hlavu :-)))