Loguje se něco, když najdu cache s travelbugem, ale nikam ho nepřenáším?
V zadání bylo, že cestuje na západ a já už se vracel domů a to je na východ ![]()
A protože jsem jen občasný hledač, tak se mi ho nechtělo odnášet, aby u mě zbytečně nezahálel …
Loguje se něco, když najdu cache s travelbugem, ale nikam ho nepřenáším?
V zadání bylo, že cestuje na západ a já už se vracel domů a to je na východ ![]()
A protože jsem jen občasný hledač, tak se mi ho nechtělo odnášet, aby u mě zbytečně nezahálel …
neloguje sa nic je to v poriadku
ak by v cache lezal dajme tomu pol roka, tak je lepsie ho zobrat a dat inam, ale toto bola nova cache, takze no problem ![]()