Travelbug's

Loguje se něco, když najdu cache s travelbugem, ale nikam ho nepřenáším?

V zadání bylo, že cestuje na západ a já už se vracel domů a to je na východ :frowning:

A protože jsem jen občasný hledač, tak se mi ho nechtělo odnášet, aby u mě zbytečně nezahálel …

neloguje sa nic je to v poriadku

ak by v cache lezal dajme tomu pol roka, tak je lepsie ho zobrat a dat inam, ale toto bola nova cache, takze no problem :slight_smile: