Zdravim vsechny priznivce GC. Jsem zacatecnik a chtel bych se zeptat jak je to s temi travelbugy a geocoiny ty se nekde kupuji? Pokud ano tak kde a za kolik? predem dekuji za odpoved.
napr. cesky obchod http://www.geocachingshop.eu/
Grrrrr, tak jsem si vyhledaval, kolik tak stoji TB, a je to vsude okolo 150KC za jeden!!! Shit. To si snad groudspeak dela srandu? Myslel jsem, ze se da koupit tak za 30kc, a ono nic… Tolik se mi do toho davat nechce. A ty pekny maskovaci samolepky, tak ty jsem videl za 5E velkou a 2E malou… To je taky sila, dalsich 150 za kousek lepivyho papiru… Ach jo. Nevite, jestli se to nekde neda sehnat levneji? Asi ne, kdyz ma ten groudspeak monopol, co… Tak zase nic. SeE
[quote] seedcorp: Grrrrr, tak jsem si vyhledaval, kolik tak stoji TB, a je to vsude okolo 150KC za jeden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Shit. To si snad groudspeak dela srandu? Myslel jsem, ze se da koupit tak za 30kc, a ono nic.... Tolik se mi do toho davat nechce. A ty pekny maskovaci samolepky, tak ty jsem videl za 5E velkou a 2E malou... To je taky sila, dalsich 150 za kousek lepivyho papiru..... Ach jo. Nevite, jestli se to nekde neda sehnat levneji? Asi ne, kdyz ma ten groudspeak monopol, co.... Tak zase nic. SeE [/quote]
Založ si vlastní seedcorpcaching.com, vyráběj travelbrouky za 28,- Kč, zajisti jejich trackovatelnost a třeba budeš jezdit v r.2041 na kešky vozidlem RR Silver Shadow... [:)]
Kdyz uz jste u tech zacatecnickejch dotazu - co mam delat, kdyz najdu CWG? Muzu si ho (vymenou za nejakej predmet) vzit z kesky, nebo za nej musim vlozit svuj CWG? Nikde to nemuzu najit. Diky
jasne, pokud za nej nechas neco jineho nez TB nebo coin, muzes si ho vzit. nemusi to byt striktne CWG za CWG.
To Dáin & Olík: Diky za rychlou odpoved.
[quote] seedcorp: Grrrrr, tak jsem si vyhledaval, kolik tak stoji TB, a je to vsude okolo 150KC za jeden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Shit. To si snad groudspeak dela srandu? Myslel jsem, ze se da koupit tak za 30kc, a ono nic.... Tolik se mi do toho davat nechce. A ty pekny maskovaci samolepky, tak ty jsem videl za 5E velkou a 2E malou... To je taky sila, dalsich 150 za kousek lepivyho papiru..... Ach jo. Nevite, jestli se to nekde neda sehnat levneji? Asi ne, kdyz ma ten groudspeak monopol, co.... Tak zase nic. SeE [/quote]
Nevím, ale cca 150 za TB není zase tak hrozně moc a hlavně pak má člověk radost z toho jak putuje. Myslím , že každý má radost z toho, když najde TB nebo GC a pomůže mu na jeho cestě. Ty nálepky si samo můžeš vyrobit sám, ale tuším že za ty peníze jsou v balíčku 3-5 ks a když si ji necháš vytisknout tak tě to nevyjde o moc levněji.