Trekbuddy - dotazování

Dobrý večer. Nainstalovala jsem do mobilu Trekbuddy, ale při spouštění i prohlížení mapy se mě neustále ptá "Povolit aplikaci čtení dat uživatele?" Mám SEK750i. Nevíte někdo, jak se toho zbavit? Koukala jsem do nastavení, ale tam mám pouze možnosti NE a VŽDY DOTAZOVAT. A když dám ne, tak mi to samozřejmě nefachá. Díky za radu.

Ahoj, musíš do telefonu nahrát oba soubory - trekbuddy.jar i trekbuddy.jad. Případně pokud to instaluješ přes nějaký program, tak musíš mít oba soubory nahrané u sebe v jednom adresáři. Bohužel mám nokiu a se soňákama nemám zkušenosti, u nokie to ale pomohlo…

Jenže já je mám nahraný oba u sebe v jednom adresáři. Tím to nebude.

to je fajn, a přes který jsi to instalovala? je NUTNÉ TrekBuddyho instalovat pomocí .jad souboru, nikoli .jar… Pak už by se v nabídce nasttavení měly objevit všechny možnosti

Přes ten zabalenej. Koukala jsem na návod a dělala jsem to podle něj. Bylo to přes .jad.

Mám taky SEk750i a pokud jsi to instalovala přes JAD (musíš dát bacha jde to blbě poznat, když to je ve složkách) tak se ti pak v tom nastaveních objeví i další volby jako nedotazovat se atd.

Zkus smazat a znovu nainstalovat.

Tak se přiznám, že jsem trdlo. Čtu to a instaluju podle návodu, ale blbým souborem. Přeinstalace to vyřešila. Díky všem :slight_smile: