Trhac 200

Gratuluje PiTeam!
My už to asi nedoženeme, tým je radši doma…
Někde na 70 stránce tohoto fóra se ke 200 běžně gratulovalo, tak to zkouším oživit B).

To bylo jako na mě? To je od Vás milé, ale nějak ten příspěvek zapadl… :slight_smile:

Příspěcky s gratulací se tu nějak špatně hledají i zakládají, ale právě jsem Vám to oplatil! :slight_smile: