S několika geokolegy si necháme udělat trička na MegaEvent.
V předu bude logo s ještěrkou, znáte z hlasování jako návrh č.3
(předběžný souhlas autora loga pro trička pro tento event mám),
vzadu bude logo MegaEventu.
Měl by někdo další zájem?
Pokud ano, prosím odpovězte na následující otázky - následně bych pro varianty o které je největší zájem nechal udělat kalkulaci.
1.) Byl by zájem i o dámské trička?
2.) Byl by zájem o barevná trička s bílým potiskem?
3.) Byl by zájem i o trička s límečkem (polokošile)
[b]Prosím diskutujte o volbě trička (střih, barva).
[color=red]Prosím zdržte se diskuze o motivu - jedná se o trička jen pro jeden event a motiv je již dohodnut.[/color][/b]
Níže uvedené obrázky jsou zatím jen pro ilustraci.
Ahoj: 1) nějaká dámská trika pro mě 2) barvičky jsou na léto in, supéér, proč ho nemít? a za 3) s límečkem vypadá taky dost dobře, takže berem Logo je decentní, moc se mi líbí!