prichystano, podivejte se sem.
jen ten gekocacher …, ale mozna by se dal udelat zvlast na zazehlovacku ![]()
prichystano, podivejte se sem.
jen ten gekocacher …, ale mozna by se dal udelat zvlast na zazehlovacku ![]()
whow, super on-line shop, uz som si vybral a objednal :))))
Barvy jsou fakt super.
objednano.. uz se tesim na ty pestry eventy, to bude barvicek :-))
Vybráno, objednáno, už se těšim…
Barvy jsou fakt pěkný!
Fakt super ! Mame vybrano, objednano a kdyby mohlo byt i detske, vezmem i pro mrnouse… ![]()
Tak to je luxusní nabídka. Mam objednano ![]()
Ahoj. Po vyplneni formulare a potvrzeni se mi objevilo toto:
System.Web.HttpException: The viewstate is invalid for this page and might be corrupted.
at System.Web.UI.Page.LoadPageStateFromPersistenceMedium()
at System.Web.UI.Page.LoadPageViewState()
at System.Web.UI.Page.ProcessRequestMain()
Vcem by mohl byt problem? Mam objednano?
Diky.
P.S.: Opravdu super nabidka. Bude tech 200 Kc stacit i na domenu? Neni to malo?
jsem nejak mimo, takze se omlouvam vsem, kdo do dnesni 21:45 psali neco do vzkazu, protoze mi to uniklo a nezapsalo se. napisete mi sem nebo do mailu? od trictvrte dal to uz funguje. dik za trochu trpelivosti.

budulinku, tohle to dela, kdyz je dlouha doba mezi otevrenim a odeslanim stranky. ta doba se ridi podle nastaveni serveru a ja s nim nemuzu hybat tak, jak bych chtel. obcas se to stane a asi se priste budu snazit to napsat tak, abych tenhle mechanizmus obesel. muzes to prosim poslat znovu?
aaa uz jsem to nasel. uz nemusis. tohle se ve forech obcas stava, vim o tom. premyslim, co s tim.
ta cena - kdyz by to nevyslo tak, jak jsem pocital, dam hned vedet.
Tak takovy vyber barev jsem ani necekala :-))))
Vecer se na to s Michalem kouknem a nejake objedname.
Diky za super napad.
Jitka
Objednal jsem 3 tricka XXL radsi v gramazi 205g/m2. Doufejme ze v krovi vydrzi, u meho svertu po kazde vyprave zatahuji vytazene oci.
Tak už jsme trička obdrželi, jsou fak super. Díky.
diky za zpravu ![]()
bal jsem se trochu, aby to postaci precetli, protoze mi predtim nerekli, ze se ma neco vyplnovat a tak jsem rano na poste hrozne skrabal (az jsem si pripadal, ze to nepisu ja).
Díky za pěkná trička, už je máme doma. Jitka