jen pripominam, ze pomalu zacinam odpocitavat ukonceni rezervaci tricek. s blizicim se prazskym gp bych to chtel behem par dni uzavrit. uz mi chybi jen 2 (slovy dva) lide, kteri psali, ze chteji tricko a jeste se nevyjadrili jake. zkusim jeste pockat. den De by pro mne mel byt nekdy kolem stredy. sice jeste asi budeme cekat na nejakou chvili, kdy se to bude vytiskne, ale nerad bych to zdrzoval moc…
Tak uz jsem polepsil, nejak jsem se nemohl rozhodnout, jakou barvu vybrat… A predavani a placeni by teda melo probehnout na tom geopivu, co se planuje na 18.2. ?
ano, Honza ich vezme na geopivo aj pre Teba, ak si v objednavke zaskrtol tuto moznost.