uz si pripadam, ze pisi hlaseni o dopravnich zmenach. No asi jo. Tentokrat hlasim, ze cache tunel je opet uzavrena, tentokrat prvni cast. Snad brzy obnovim.
uz si pripadam, ze pisi hlaseni o dopravnich zmenach. No asi jo. Tentokrat hlasim, ze cache tunel je opet uzavrena, tentokrat prvni cast. Snad brzy obnovim.