Tweety se pri vylete kolem svate Brambory prehoupl pres dalsi milnik.
At ti auto co nejmene sedi na brise, at ti spojka jede co nejhladeji a co nejvice zazitku typu drive-in, Zetor-out.![]()
Tweety se pri vylete kolem svate Brambory prehoupl pres dalsi milnik.
At ti auto co nejmene sedi na brise, at ti spojka jede co nejhladeji a co nejvice zazitku typu drive-in, Zetor-out.![]()
Take posilam gratulaci do rodnych vychodnich Cech! Jen tak dale…
Tweety, koukam, ze do toho taky pekne slapes! Tak gratuluju a at se dari! ![]()
Tweety, gratulujeme a ať se ti daří i nadále. Těšíme se na další společné kešování.
Gratuluju a třeba se zas někdy potkáme na nějakém FTF lovu.
Gratulujeme z Lomnice. U Barbory jsme se minuli o geosekundu ![]()