Tweety 300+

Tweety se pri vylete kolem svate Brambory prehoupl pres dalsi milnik.

At ti auto co nejmene sedi na brise, at ti spojka jede co nejhladeji a co nejvice zazitku typu drive-in, Zetor-out.:slight_smile:

Take posilam gratulaci do rodnych vychodnich Cech! Jen tak dale…

Tweety, koukam, ze do toho taky pekne slapes! Tak gratuluju a at se dari! :wink:

Tweety, gratulujeme a ať se ti daří i nadále. Těšíme se na další společné kešování.

Gratuluju a třeba se zas někdy potkáme na nějakém FTF lovu.

Gratulujeme z Lomnice. U Barbory jsme se minuli o geosekundu :smiley: