Typ keše GC1QP5B Multi/mystery?

Ahoj, nezdá se mi správný TYP keše
[cache]GC1QP5B[/cache] Modelárská (v HK)

viz můj log:

dr.vota

Asi ne, tato multina [cache]GC12D2V[/cache] je z roku 2007 a taky je třeba pro její nalezení znát morseovku. Mimochodem na multinách se kolikrát zjišťují letopočty psané římskými číslicemi a také se nad tím nikdo nepozastavuje.
Edit: Omlouvám se, nevšimnul jsem si, že je to pro Reviewery

Tak koukám, že jsem měl pravdu.
VYŘEŠENO: Je to mystery. Reviewer to už opravil, zřejmě jen přehlédnutí (já se mu ani nedivím, v takovém listingu).
Každopádně díky :slight_smile:
Pokud jde o tu [cache]GC12D2V[/cache], mohl by to být podle mne stejný případ, a zřejmě se to tam měnilo až dodatečně po schválení na tu morseovku, jak jsem pochopil.
A římská ČÍSLA, ač psaná pro dnešek trochu nezvykle, jsou přece jen čísla…tam bych to uznal.