Dotázek 1 :), kde se dá sehnat TYP soubor pro mapku Topo Czech 1.2, kdyz Nilgiriho stranky nefungují ? Nemáte někdo jeho poslední verzi ? Pro rejpaly ohledně autorských práv hlásím, že jsem Nilgirimu dokonce v dřvních dobách i přispěl symbolicky na jeho tvorbu.
Dotázek 2) Loaduji POI do GPSmap 60CSx pres POILoader, standardne dam gpx a bmp soubor k sobe a mam krasne ikonky kesek aj kesky v pristroji. Zajimalo by me ale, zda jde nejak kesky takto nahrane kategorizovat. Vsechny se mi ulozi do "Uzivatelske body zajmu" a me napadlo, jestli by neslo si nejak treba udelat vlastni kategorii, kategorie atp. Diky..