U.I.P. N° VII opět v provozu

United Islands of Prague No.7 ([cache]GCTEZ8[/cache]) je opět v provozu a těší se na další nálezce…

To znamená, že jí budeme moct znovu najít a podruhé zalogovat?

Když ti chybí body a owner ti to uzná proč ne, ale podle mě je to nesmysl, máte přece v Praze spoustu keší.:wink:
Už se ve fóru pdobná problematika řešila, já se řídím pravidlem jeden waypoint-jeden log.B)

Záleží na tom jestli to bereš jako radost z hledání, nebo jako radost z toho místa, na které tě keška zavedla. A body mi nechybí, jen se ptám;).

To bych asi nezkousl :), je jen o par desitek metru jinde a ukryta podobne jak ta první :)…

Nj, nenapadlo mě, že ukrytí bude stejného stylu, jako to minulé. Ale díky za upřesnění :wink: