....uaaa, kam ja jen dnes vecer pojedu...

Tak to je teda kesobiti pri tom pondelku, jenom nevim kam po praci pojedu na lov, je tady toho tolik noveho… :slight_smile:

Hmmm… tak to ja vim moc dobre, do pr… Tolik novejch kesi a ja hniju v praci. Ach jo:(

A jak uz je u Dobrise pekne husto :slight_smile: A podle Luznice to Taky zacina byt zajimave… A ja zrovna sotva silham - oci mam od televizniho sportovani cervene jak angorsky kralik. Uz abych se z toho zotavil nekde na venku!