Ubytovani VYSOCINA 2004 - napoveda

Pratele,

pokud chcete pouzit lacinejsi ubytovani nez je CAMP VELKOPAREZITY, podivejte se na:

http://www.volny.cz/sk.telc/

Je to hned kousicek vedle a chteji tam podstatne mene za luzko v chatce, nez ve vyse uvedenem campu. Dival jsem se na stranku SK Telc a na termin EVENT CACHE nemaji zatim zadnou rezervaci. Staci tam jen zavolat z uvedenych kontaktu a snad se domluvite.

Tak tedy navidenou! Zdenek

Pratele,

dilky spravci a recepcnimu kempu SK TELC jsme aspon uchranili 2 chatky pred expanzionistickym hasicskym “poterem”. Na druhe strane se tak neda mluvit o zamestnancich kempu Velkoparezity a hradu Rostejna :-(. Ale i tak se nase akce povedla celkem dobre. Jedinou vec kterou jsme nemohli nejak organizacne ovlivnit, bylo to, ze na nas v nedeli rano White Bear! spustil sprsky 5cm bileho nesmyslu.. Diky za navstevu a brzy opet navidenou!

velka vdaka Groulovi, Ivetke, Tomovi a Zdenkovi, bolo to bajecne :slight_smile:

Saman