ukradene, nebo stracene TB a GC

[color=red]Prosim o radu, jak technicky "smazat" z Inventory (me cache) TB a GC, ktere uz dlouho nejsou zalogovane a da se tedy predpokladat, ze je nekdo ukradl anebo proste nezalogoval… dekuji. Martin.[/color]

Omlouvam se, potrebne informace jsem jiz nasel na starsich zaznamech :slight_smile: