[color=red]Prosim o radu, jak technicky "smazat" z Inventory (me cache) TB a GC, ktere uz dlouho nejsou zalogovane a da se tedy predpokladat, ze je nekdo ukradl anebo proste nezalogoval… dekuji. Martin.[/color]
Omlouvam se, potrebne informace jsem jiz nasel na starsich zaznamech ![]()