Prosím o radu.
Ve čtvrtek mi vykradli auto. Za své vzal mimo jiné i geobatoh, v němž v tu dobu byly i dva TB.
Prosím o radu,co je třeba udělat a jak postupovat.
Upozornění pro ostatní.
Místem kde jsem auto zanechal bylo parkoviště u Turistické chaty při vstupu do Prachovských skal.
Bohužel touto dobou se tady moc turistů nepohybuje ale zato, jak vidno, je parkoviště sledováno lidmi s úplně jinými záměry než je prohlídka krásných skal :@
TB označ jako ztracený a popiš to do logu… Pokud nemáš TB ještě zalogovaný a nevíš jeho trekovací číslo, pak napiš na jeho stránku jen write note pro majitele a ten ho označí za ztracený…
Dostal jsem se do podobne situace:
pri stupidnim napadu fotit Medvidka Pu na okraji skaly, jak hledi do dalky, nam spadnul dolu. Ten moment kdy zmizel z hledacku fotaku az po vterine ci dvou jsem zaslechl cinknuti znamky byl opravdu hnusnej. Kdyz jsem videl jak hluboko lezi tak uz jsem se smiroval s tim, ze budu shanet medveda a kupovat TB. Nakonec se mi podarilo ho vylovit, takze z toho je legracni zazitek. Doplneny jeste o to ze jsem blbe zadal tu kesku a slezli jsme z vyhlidky, nasli to spatny misto a pak lezli zase zpet medveda ulozit :))
Kdyz jsi o TB prisel, tak by jsi majitelum mel napsat a nabidnout ze opatris kopii. Veci se v aute nechavat nemaji, je to tvoje chyba, takze by jsi se mel pokusit ji napravit. Jako majitel cestovatelu bych ti vyjadril soustrast s tvym vozem a nabidku bych odmitl - ted mas urcite podstatnejsi starosti nez se trapit kvuli hrackam.
Drzim palce at se ti v budoucnu zlodeji vyhybaji.