Ukradli minci !!!

Včera 27.10.2007 nám před Masarykovým okruhem v Brně vykradli auto a krom jiného sebrali i GC Sumatran Elephant http://www.geocaching.com/track/details.aspx?guid=009b133b-7199-4d8d-a9e2-93fd726c4f99.Prosím pomozte nám hledat, jestli se neobjeví někde v bazaru, zastavárně nebo jesti ho někdo nebude mít třeba jako přívěsek na klíčích (má řetízek) http://www.davemoto.wz.cz/GC/gc.JPG.
Díky za pomoc a já jdu teď psát majiteli…:expressionless:

Varování Policie ČR, auto není trezor !

Krádeže věcí z vozidel jsou na denním pořádku. Na vině jsou často i sami řidiči, kteří zloděje svým jednáním přímo lákají, když na viditelných místech nechávají vystaveny např. kamery, fotoaparáty, počítačové komponenty, mobily nebo kufříky, které působí na
pachatele jako magnet. Jakmile se zloděj začne o auto zajímat,
už většinou nepomůže ani alarm.

Sranda by byla, kdyby se toho pachatele podařilo dle coinu vážně vypátrat…, jinak situace je to naprd, co k tomu říct víc.

Policie varuje, ale pomoct neumí. Nevím, čím jsme zloděje lákali my, kdž nám loňské léto ukradli při kešingu celé auto. Podle slov policie na obvodním oddělení v Chrástavě je to v dané lokalitě na denním pořádku, ale zabránit tomu neumí. Místo rad by to chtělo činy !

Autak s GC na sedacce, to fakt stoji za hrich :D:D:D.