Ukrývání cache

Drazí spolukešeši,

opravdu Vás prosíme o pečlivé maskování místa ukrytí nám všem drahocených pixliček. Už několikrát se stalo, že po návštěvě “nejmenovaného” kešera byla pixlička odhalená a občas došlo ke ztrátám na “životech” díky nenechavcům. (Nikoho nebudu jmenovat, kde není důkaz, není “obžalovaný” - snažme se všichni :slight_smile: ).

Aby bylo zvoleno opravdu pěkné místo, všichni občas dáme cache na frekventované místo, kde je opratrnost a maskování na prvním místě.

Díky všem Jitka