Vždicky když kouknu na web gc.cz a chci se podívat jeslti zde jsou nějaká nové příspěvky ve forech tak musím srolovat o kus dolu a až pak vidím co se pořádně změnilo a tak mě napadlo jestli by se nějak nedalo udělat, že by si každý porovnal okna z kterých je uvodní stránka složena. Myslím že to tak jde na centrumu. Nebo, čož by uplně stačilo, aby se dali jednotlivá okna srolovat že by zůstala jenom hlavička, do které by se okna která stejnak většinou nepoužívám dala zarolovat, používám vzhled Fusion3 a tam už jsou v pravém rohu jakési značky které by se mohly přidělat do všech skinů a používat jako talčítko zobrazit/skrýt.
Nevím jestli to jde vůbec uskutečnit, ale je to takový nápad a myslím že by to nebylo špatné.