Dalo by se nějak ošetřit, aby třeba ještě prvních 90 vteřin šlo upravit příspěvek bez té poznámky na konci?
Občas se ještě najde nějaká chyba po odeslání…
Já si to taky čtu až po odeslání, ale to "upravil" ignoruji… Je mi jasné, že ostatní po sobě opravují taky ![]()
Možná někdy, až nebudu mít co dělat. Ale osobně v tom nevidím smysl, prostě to je info odpovídající skutečnosti.
Máš použít nejprve tlačítko "náhled" - k tomu tam také je!
Jo, to dělám, ale občas něco přehlédnu nebo potřebuju rychle odeslat příspěvek před odchodem.
Zkuste někdy mrknout i do pravidel, v tomto případě bod 6.
To je tam teď nově, že?! ![]()
Však se časem nějak domluvíme … :):)![]()
bod 6 - no nazdar.
GCS Team napsal/a:
Zkuste někdy mrknout i do pravidel, v tomto případě bod 6.
Bod 6 bych přinejmenším zkonkrétnil a doplnil o "pokud opravdu je jasné, že se odpověď nevztahuje na jiný".
Spíš jsem se totiž setkal s problémem opačným. Jsou lidi, kteří necitují vůbec a pak je v tom neskutčný bordel, což je podle mně horší než kdyby byl stejný text dvakrát za sebou. Úplně ideální je možná text citace zkracovat nebo napsat, komu odpověď patří v rámci vlastního textu.
bod 6 je dle maho nazoru trochu nesmysl. stava se, ze nez dopisu odpoved na prispevek, ktery je v tu chvili posledni, uz posledni davno neni, protoze tam mezitim par lidi prispeje. a nesmyslna odpoved, zneprehledneni, pripadne pideni se, na co vlastne kdo reagoval, je na svete ![]()
Dain & Olik napsal/a:
stava se, ze nez dopisu odpoved na prispevek, ktery je v tu chvili posledni, uz posledni davno neni…
Jojo to je další důvod, který mně hned nenapadl a stává se velice často. Mně poslední dobou skoro pořád. V tomto případě už by nepomohlo ani doplnění. Možná bych to vyměnil, za "Snažte se délku citací udržovat v rozumných mezích", nebo něco podobného.
vydržte na úpravách se pracuje
Pokud extra nespěchám, vždy citovaný text oříznu pouze na tu část, ke které se vztahuje má odpověď. Tak je to myslím správně. Citace mají svůj symsl a jejich zákaz může dopadnout velkým zmatkem.
upraveno
Dain & Olik napsal/a:
bod 6 je dle maho nazoru trochu nesmysl. stava se, ze nez dopisu odpoved na prispevek, ktery je v tu chvili posledni, uz posledni davno neni, protoze tam mezitim par lidi prispeje. a nesmyslna odpoved, zneprehledneni, pripadne pideni se, na co vlastne kdo reagoval, je na svete
Tak tak, pravdu díš chlape. S počtem příspěvovatelů, kteří se flákají v pracovní době a klepou nesmysly za každou cenu (třeba já) je citace docela důležitá.
Czecho Cowboy napsal/a:
Dalo by se nějak ošetřit, aby třeba ještě prvních 90 vteřin šlo upravit příspěvek bez té poznámky na konci?
Občas se ještě najde nějaká chyba po odeslání…
Na jinem foru, kde se vyskytuju je to osetrene tak, ze pokud se prispevek edituje pred tim, nez si ho nekdo dalsi prohledne, tak se edituje, aniz by byla zminka o editaci. Ale netusim, jak moc je to technicky narocne na naprogramovani.
No vida, tak jsem si precetl pravidla a… kde je hlava XXII ![]()