Když jsem pročítal některé příspěvky, říkal jsem si zda by nestálo za to aby vznikla nová rubrika.
Skvele…treba to ti lidi pochopi kam maji psat! Super napad…
Když jsem pročítal některé příspěvky, říkal jsem si zda by nestálo za to aby vznikla nová rubrika.
Skvele…treba to ti lidi pochopi kam maji psat! Super napad…