Vážení přátelé.
čím víc sleduji tyhle diskuzi, tim víc mám pocit, že to tady vypadá skoro jak na idnesu.
Mnozí diskutují mají potřebu se vyjadřovat k věcem, které vůbec nejsou předmětem
tématu jen z potřeby prezentovat svůj názor, který vůbec není k věci a mnohdy rozjížději
flame o věcech, o kterých autor výslovně uvedl, že diskuze není o nich.
Na příspěvky typu "třeba 100" píší nesmyslné reakce "proč ne 99 nebo 101".
Takže bych měl pár připomínek
ČTĚTE A POUŽÍVEJTE MOZEK! Než budete reagovat, přečtěte si o čem ta diskuze vůbec je, jaký je předmět, o čem autor diskuzi rozjel a jak se vyvíjela a přestaňte reagovat na všechny nesmysly, které se v té diskuzi vyskytly.
Pokud si myslíte, že se v rámci diskuze objevilo nové téma a máte šílenou potřebu se k němu vyjádřit, založte nové téma.
Snažte se diskutovat věcně, používat argumenty, důkazy, odkazy, použijte citaci, aby bylo jasné na co vůbec reagujete.
Pokud budeme pokračovat tím stylem co se tu rozjíždí, tak tu za chvíli buď bude diskuze o ničem jako na idnesu a podobných serverech a nikdo rozumný tu nezůstane nebo bude muset nastoupit nějaký tvrdý moderátor. Nevím jak vy, ale já dávám přednost moderátorovi. Tato fóra existují kvůli diskuzi o geocachingu a ne kvůli svobodě slova a právu zveřejnit každý blábol
Stejně jim to do hlavy nevtlučeš..jsou neponaučitelní. Já se vždycky jen směju a radši mlčim. Možná přemejšlím, že i teď bych měl mlčet, ale projednou se nic nestane. Každopádně dobrej pokus, snad si to vezmou k srdci. Už mě to i číst přestává bavit.
Divím se, že tady ještě nějakej admin, kterej by mazal nesmyslný příspěvky a jiný blbosti není. Už několikrát se mi stalo, že jsem si tady pročítal nějaké příspěvky a ke konci už tam bylo tolik osobních názorů, které odbíhali od tématu natolik, že už nemělo cenu nic jinýho psát:(
Když je potom nějaká diskuse moc dlouhá (např. díky zbytečným postům), tak už se třeba na 5.-6. straně lidi ptaj na to, na co už se odpovědělo o pár stránek dřív, ale právě kvůli "spamu" to tam nenašli.
Já osobně bych byl PRO ustanovit nějakýho "čističe"!
No admini to prave zkouseli zavirat a byl z toho ohen na strese. Myslim ze bez toho tvrdeho moderatora, ktery veskourou diskuzi ktera bude mimo a vasniva presune nekam do nejaky ty offtopic sekce, se proste toto forum neobejde, pokud chceme, aby se tu neco i resilo, neco normalniho souvisejiciho z GC a take se dalo neco i najit.
Mám obavu, že pokud budë příspěvek/diskuse/název tématu koncipován tak, že v něm druhý bude moci naleznout útok na své osobní zájmy potažmo nesoulad se svým názorem, určité vzájemné konfrontaci se prostě vyhnout nedá. Ostatně, v diskusi se snad různorodé, či dokonce opačné názory očekávají, nebo snad chceme, aby jsme si všichni jen odkývali, ano.. to je špatné, nebo ano, ó jak jsi dobrý apod ? (co mě napadá, například sekce s gratulacemi toho názorným příkladem, tak trochu zcela zbytečné celé vlákno, ale někomu se to třeba líbí, tak proč ne.. nicméně, celou takovou konferenci na tomto principu bych rozhodně nechtěl)
Jistě, můžeme polemizovat o způsobu, jakým reagovat, zda-li polopaticky, trochu lidově, nebo knižně, ovšem to na samé podstatě, že lidé mají různé názory, nic nezmění.
Mám myšlenku. Zavrhněte nebo promyslete … Nevím také, jestli to do současného CMSFusion jde zakomponovat …
V profilu by se nastavilo, jestli chci vidět všechna vlákna nebo moderovaná.
Moderátor tak jako tak musí číst vlákna, takže místo zmazání příspěvku by mu nastavil příznak "špinavý". Takto označené příspěvky by se nezobrazovali těm, kteří by měli v profilu nastaveno zobrazení vláken jako moderovaná.
Jak se říká, koza se nažere a vlk zůstane celý :D:D:D
Číše začíná přetékat.
Mám čím dál menší chuť číst fóra na tomto serveru natož sem přispívat. Pokud diskuze nebudou striktně moderované, vlákna se nakonec zmocní banda uřvaných puberťáků (ne věkem), kteří zatím v životě nic nedokázali, neuznávají pravidla a konvence, jen nekonstruktivně kritizuji a prosazují hloupými leč hodně hlasitými výkřiky své ubohé zakomplexované ego.
Pro mě ztráta času. V tomto stavu to k ničemu dobrému nevede a nepovede.
A tohle zase ukázka naprostého ignorantství.
Tedy ještě jednou a opravdu naposled to podstatné a konstruktivní z výše uvedeného: Pokud diskuze nebudou striktně moderované …