Jsme 4 a určitě by nebylo od věci kdyby nás bylo víc a pokořilo tuto východočeskou perlu. Nepřidá se někdo? Po odlovu volně navážeme na III díl Betonové hranice. Moc tu asi nebudu tak kdyžtak sms na 72032jedna098 Q
Přesunuto…stejný čas ale ve středu
Jsme 4 a určitě by nebylo od věci kdyby nás bylo víc a pokořilo tuto východočeskou perlu. Nepřidá se někdo? Po odlovu volně navážeme na III díl Betonové hranice. Moc tu asi nebudu tak kdyžtak sms na 72032jedna098 Q
Přesunuto…stejný čas ale ve středu