úterý 26.8. cca 10:00 Hava Su

Jsme 4 a určitě by nebylo od věci kdyby nás bylo víc a pokořilo tuto východočeskou perlu. Nepřidá se někdo? Po odlovu volně navážeme na III díl Betonové hranice. Moc tu asi nebudu tak kdyžtak sms na 72032jedna098 Q

Přesunuto…stejný čas ale ve středu