Uvádění času u published logu

Tak se mi nejak zalíbil Minarjův nový zvyk uvádět SEČ čas published logu. Vzhledem ke značné variabilitě příchodu mailů je to pro mě příjemná informace, kterou jsem dříve postrádal. Díky

moje rec, dobry napad!

Ano, i to bylo tak trochu cílem-samotnému mi vždy vadilo, že šlo jen těžko odhadnout, jak se zrovna ta má notifikace zdržela, čili zda má cenu ještě FTF pokoušet. Navíc to může být zajímavé i pro ostatní co nemají notifikace - např. z hlediska rychlosti dosažení FTF, jak dlouho už je cache zveřejněna atd.
Každopádně mé vkládání časů do Publish logu se zalíbilo i Poníkovi, čili něco podobného můžete tedy pravděpodobně čekat i v podání Geohorse reviewera :slight_smile:

Ideální by bylo, kdyby se čas vkládal k logu automaticky, jako vlastnost webu GC.COM

Pažitka chválí :wink:

Nápad je to dobrý, až dosud jsem si musel z rozdílu aktuálního času na serveru GC.COM a času poslední změny v listingu (zpravidla to býval log o publikování) spočítat dobu od zveřejnění nebo logu "TB, GC IN".
(Oba časy jsou uvedeny zcela dole.)
Teď je to o poznání jednodušší a přesnější.
Díky

Tak tak… notifikace nemám a přesný čas publikace je tedy pro mě mimořádně zajímavá informace :-). Kdyby to bylo u každé keše, nemělo by to chybu.

No, nie je to zle, mozem skusit aj ja, len si na to treba zvyknut. Musim pozriet na cas a otvorit typ logu Publish a tam to napisat. Bez toho je to jeden click na Publish button, takze sa to jemne skomplikuje.

Ještě je možnost udělat jednoduchý greasemonkey skript, který by to mohl udělat automaticky…

ja bych to zrusil - vite kolik nam takhle pribyva konkurentu v FTF boji, kteri by jinak nevyjeli, protoze nevedi, jak dlouho je uz zverejna kes? :smiley:

(no radsi to sem napisu, jeden nikdy nevi..:wink: - neberte to vazne, pouhy vtipek)

Hola hola xpj, pusť se směle do toho, usnadníš mi tím z části práci a mým kolegům taky-pak to možná budou opravdu i sami používat, když to bude tak snadné.
Ne vážně-stačilo by skript, který by na stránce pro psaní logu po kliknutí na nějaký skriptem přidaný odkaz (či čudl) názvu např. "přidej čas" přidaný vedle formuláře pro text logu vložil do toho editboxu akt.čas v klasickém formátu HH:MM (získaný ze systémového času PC, věřím že to GM umí), odřádkování a text Published-tak jak to vidíš v mých publikacích. Jo a pokud to budeš dělat, tak pamatuj, že revieweři nepoužívají pro revieweing doménu www.geocaching.com, ale obey.geocaching.com - struktura webu OBEY je zcela stejná, jen je všude v url na začátku obey místo www-jde jen o to, aby skript běžel tedy na *.geocaching.com. Věřím, že ten skript by byl jednoduchý, ale GM se mi kvůli tomu studovat nechce… Předem díky-a pokud by to zabralo víc jak pár minut, tak tě k tomu samosebou nenutím…

Ideálně když mi pošleš uloženou stránku, kde se to dělá, tak to zkusím udělat. Ale bude to ztížené tím, že nemám přístup do review rozhraní a nevím jak vypadá :wink:

Jinak zřejmě není problém :slight_smile:

Ale "reviewer rozhraní" pro psaní logů se nijak neliší od toho běžného-prostě myslel jsem na klasické stránce co se ti otevře při psaní či editaci běžného logu doplnit jen odkaz/čudl plnící při aktivaci obsah textového pole logu časem HH:MM SEC a na dalším řádku textem Published. Prostě takový skript by samosebou fungoval jakoby všem-zkrátka vyplnění textu logu připraveným textem s časem. Že revs. používají OBEY místo www můžeš případně pominout, to už si případně upravím-ale i pro OBEY je formulář logování stejný.
P.S. Případné dotazy už raději mailem, ať to tu není off topic…
P.P.S Teď mě napadlo, že tento skript by vlastně mohli použít i ostatní, kteří rádi píší do logu čas-akorát místo textu Published by neměli nic či měli předdefinovaný text (třeba jako textový parametr skriptu). No a čas by si museli drobně upravit dle skutečného času nálezu, ale možná lepší takto než ho psát celý ručně.

Bezva, uděláme, dneska večer se na to kouknu…

Tak moc děkuji xpjmu za spolupráci-pomohl mi upravit jeden reviewerský GM skript tak, aby právě sám vkládal čas do vytvářeného publish logu. Čili ještě si ho mírně upravím a nabídnu ho mým reviewerským kolegům Igimu a Poníkovi.

Dekujeme :D:D:D