V&F Family ..:: 2000 ::..

27.9.2007 18:00 (kdesi v České Kanadě)

Bláznivá famílie ze Staré Lysé se právě překešovala přes hranici dvou tisíc. Původně si pro jubilejní chtěli dojít přímo do pekla [cache]GC10JHH[/cache], nicméně zuby nehty se bránící Lucifer s Mammonem a Belzebubem jim popletli prsty při klepání správně vypočtených souřadnic do GPS. Síla pekelná přestala působit teprve v Zaniklých vesnicích [cache]GC11YG9[/cache], kde famílie zapsala #2000. Za průtrže mračen beroucí sílu ohňům pekelným se o několik minut později vzdalo i Inferno s číslem #2001.

Vyráchané, na kost promočené a zuby jektající famílii na sklonku náročného dne v České Kanadě upřímně GRATULUJU :slight_smile:

P.S. Hillary z V&F Family se dušoval, že teď už jen pár pixliček kolem Znojma a potom fakt, opravdu, ale že nekecá, už jen zimní spánek. Věřte, nevěřte… Nevěřte! Zase blufuje :o:p:D

Ty jo, to je cifra!
Velke blahoprani a obdiv leti k vam z Nove Paky.

Ty brďo… obrovská gratulace z Brna a přeju spooustu dalších pěkných pixliček a prima zážitků. Těm povídačkám o zvolnění, zimním spánku a podobných nesmyslech tady už stejně nikdo nevěří :slight_smile:

REALLY BIG GRATULATION!!!

Zimní spánek? Pohádka jak do [cache]GC13WM4[/cache]

mila rodinko, moc vam vsichni 3 gratulujeme :wink: a jsme radi, ze jste se na to vypravili na hurecke kese. velke pozdravy posilame do obou lys :smiley:

Moc a moc blahopřejem, během pár dní nás předjíždíte :), ale nám to nevadí!!! Tak jak již psali Dan i David, jsme rádi že 2000 padlo při luxování České Kanady. Doufáme že Vás brzy uvidíme a oslavíme to!

M + 3 geogirls

Sací komando jede jako o závod! GeoCheck už přece skončil, tak můžete zvolnit :smiley: Ale je to hezké číslo to se musí nechat…

Heheeeee VF a volno? :smiley: Cha chaaaa! Tomu neverim :smiley: Mozna tak ze by jsme je na zimu svazali dohromady, ale i tak by se naucili spolecne skakat za krabickami :smiley:

VELKA GRATULACE z jihu, snad se nekdy sejdem a v momente co bud v Lyse tam budete i Vy :smiley: pokud teda nebudete nekde hledat :smiley:

Taky se přidáváme ke gratulantům. To je teda numero. Ale ještě toho máte spoustu před sebou, tak ať vás to stále baví jako nás :wink:
VY 73!

Tak samozřejmě mi to nedá, abych se nepřipojil ke gratulaci B) O to víc mě těší, že tato meta byla udolána na cache Zaniklé vesnice.
Jinak jsem se právě vrátil ze Slavonic, kde jsme s V&F poseděli v hospůdce a popovídali si o geocachingu - a dle dostupných informací si myslím, že v brzké době (tipuji tak do konce týdne!) bude z V&F "dvojka" českého geocachingu :slight_smile: Ale nechme se překvapit :wink:

Gratulace již vůbec nesleduji, ale toto si samo nemohu nechat ujít. Sice již ta gratulace proběhla osobně, ale zkusíme to ještě zde. Takže Stando, Jani, Verčo, Zbyňďo velkej i malej, Terko a Vy všichni ostatní, [color=red]MOC a MOC[/color] blahopřejeme. Sice první tisícovku jsme slavili společně, ale teď Vám již nestačíme:D. Prostě se flákáme:D. Takže ať Vám to furt tak pěkně jezdí, šlape, leze a plazí a moc se již těšíme na další společný soukromý event ve SL, nebo další weekend, či dovču. Takže čus, zdraví Šárka, Tom, Lukyn no a já.

Velka gratulace i z Jaromere - vy valite, V&Faci!! :wink:

Velka gratuce k tomuto uzasnemu cislu.:):slight_smile:

Super super! Moc moc gratuluji celé rodince a díky vašemu elánu by se měl začít o své prvenství obávat i sám velký PaBa :D.
Takže jen tak dále!

Stando, je to fenomenální výkon:). Gratuluju

Tak Hilery se svýma šerpama vylezl o tisíc metrů výše…Jak se vám dýchá tam nahoře.Určitě je tam krásný výhled.:o.Moc gratulujem…a věříme,že tu osmitisícovku udoláte.:smiley:

No tak strhujici druhe pololeti tehle familie !! Jen jsem tipovali s Cmuchalem, kdy tuhle hranici prorazi. Takze velka gratulace a pocitam, ze z jara zmaknete i PaBu !! At se porad dari.

[color=blue]Přidáváme se ke gratulantům, takové číslo je potřeba řádně oslavit…:wink:
Ivo a tým[/color]

Na tohle číslo se hezky dívá. Pro nás z říše snů. (zatím…)
G R A T U L U J E M E

Pripojujeme se ke gratulaci a prejeme dalsi spoustu skvelych ukrytu a nalezu ve treti tisicovce!